Graag advertentie goed lezen!
Met pijn in mijn hart ga ik op zoek naar een nieuw huisje van mijn top paard Cooley Kodachrome “Nitto”.
Nitto is een 12 jarige (2013) schimmel ruin van 1.61m, een echte allrounder. We hebben samen alles geleerd en gedaan, we hebben Nitto als 3.5 jarige geïmporteerd uit Ierland om als eventing paard op te leiden. Dit hebben we ook het meest gedaan. Hij is CCI2* eventing (internationaal), 1.20m springen, en M2 dressuur geklasseerd.
Hij zou geschikt zijn voor iemand die een fijn allround paard zoekt, recreatief of met sport ambities op B/L niveau.
Nitto heeft wel een vorm van equine asthma, wat betekend dat hij allergisch kan reageren op te veel stof. Dit hebben we goed onder controle met veel naar buiten, een stal met luik naar buiten en hooi stomen. Echter betekend dit wel dat ik hem niet meer geschikt vind voor top sport (internationaal eventing). Ook heeft hij in de zomer een eczeem deken op.
Doordat wij nu ook jonge paarden hebben en ik binnenkort ga afstuderen moet ik helaas moeilijke keuzes maken. Hij gaat alleen naar een 5* huisje, die hem ook de nodige aandacht kan bieden die hij verdiend. Huisje is belangrijker dan de prijs. Hij is een paard uit duizenden, die je makkelijk 2 weken stil kan zetten en zo weer opstapt en weg kan rijden, hij is zacht en aangenaam om te rijden. Zal nooit bokken, steigeren of onvoorspelbaar reageren. Samengevat een super fijn paard met veel persoonlijkheid.
(Heel veel) extra fotos en filmpjes op aanvraag.
Neem contact op met Sandra +31642217338 of Luca: +31630043307.