Valera di Luna is geboren op 30 april 2025.
Ze is een donkerbruin-bont merrieveulen van DBM Zuperhero. Zuperhero is een allround sportpaard en actief in dressuur, springen en eventing. Ik verwacht dat Valera ook een allround sportpaard wordt. Valera staat goed recht op haar benen.
De moeder van Valera is Luna. Luna heeft geen papieren maar een kerngezonde merrie met sterk beenwerk.
Valera komt dagelijks in de hand en is erg mensgericht. Ze kent het halster al, loopt aan een touwtje mee en geeft voetjes.
Valera werd zwartbont geboren maar nu komt haar ware kleur naar boven: prachtig donkerbruin, tegen het zwarte aan. Zie ook de laatste foto.
Valera zal ingeschreven worden in het AES stamboek. Valera mag in september/oktober naar een nieuw plekje.
Meer foto’s en filmpjes op aanvraag. Stuur me gerust een berichtje voor meer informatie.
Informatie over Zuperhero vanaf de website van de hengstenhouder:
Zowel aan vaders en moederskant heeft hij bewezen Grand Prix-dressuur bloedlijnen in zijn pedigree Hij is dubbel homozygoot voor het bont – en zwartgen.
Zijn vader 𝙕𝙪𝙢𝙖𝙣𝙟𝙞 𝘿𝙚𝙘𝙤 (Lichte Tour) is een Brits gefokte WBS-UK goedgekeurde hengst, zoon van de bloedmooie 𝙕𝙤𝙎𝙥𝙚𝙘𝙞𝙖𝙡 (Prix St. George) – 𝙎𝙥𝙚𝙘𝙞𝙖𝙡 𝘿. X 𝙂𝙧𝙞𝙗𝙖𝙡𝙙𝙞. Zijn moeder is Intermediair II dressuur en voert het bloed van de bekende Duitse top dressuur hengsten 𝘿𝙖𝙫𝙞𝙜𝙣𝙤𝙣 (𝘿𝙤𝙣𝙣𝙚𝙧𝙝𝙖𝙡𝙡) en 𝙒𝙤𝙧𝙡𝙙 𝘾𝙪𝙥. Zij komt uit de moederlijn van de legendarische Oboe-familie die hengsten voortbracht zoals 𝙁𝙖𝙡𝙨𝙩𝙚𝙧𝙗𝙤 en natuurlijk de wereldkampioen dekhengst 𝙕𝙪𝙘𝙘𝙝𝙚𝙧𝙤 𝙂𝙤𝙡𝙙.
ZuperHero komt uit de Trakehner-merrie Caprice, dochter van de Grand Prix-hengst 𝙇𝙚 𝘿𝙪𝙘 die zijn verrichtingsonderzoek won met scores van 10 voor karakter , efficiënte en draf en de meeste andere scores boven de 9. Ook de zeer bekende succesvolle goedgekeurde bonte hengsten 𝘾𝙖𝙢𝙚𝙧𝙤 en 𝘾𝙖𝙢𝙖𝙧𝙤 komen rechtstreeks uit dezelfde moederlijn als ZuperHero. Beide hengsten waren zeer succesvol in de Eventing CIC*.
ZuperHero is momenteel Z dressuur en L eventing geklasseerd.