Knappe 5-jarige merrie te koop, interessant voor hobby en fokkerij
Lady Farah van het Klaverhof is een betrouwbare, lieve merrie met een prachtige uitstraling. Farah werd in 2020 geboren en in 2024 zadelmak gemaakt. Ze gedroeg zich hierbij steeds voorbeeldig en liet toen al duidelijk een leergierige houding zien. Dit met in combinatie met haar aanhankelijk en mensgerichte karakter maakt haar een ideaal hobby sportpaard. Ze wordt dan ook (met pijn in het hart) verkocht wegens stopzetting van de hobby.
Ook voor de fokkerij is Lady Farah een aanwinst in jouw stal. Moeder Lady Vinesse van het Klaverhof (v. Vivaldi) komt uit de zeer geliefde Oldenburger Love Story merrielijn. Grootmoeder de Elite merrie Lady Die is o.a. moeder van de goedgekeurde Oldenburger hengst Levantino H (v. Levantos I) en van de PSG/Inter I geklasseerde paarden Florimond 6 (v. Florencio) en Royalty van het Klaverhof (v. Romanov). Overgrootmoeder Ladys First (v. Pik Bube I) is een directe nakomeling van de merrie Love Story.
Het zijn er te veel om op te noemen, maar enkele highlights uit de merrielijn zijn:
Saladin MZ (v. Sandro Hit) – Grand Prix
Sir Diamond OLD (v. Sandro Hit) – Premiehengst – Grand Prix
Blue Hors Zee Me Blue (v. Blue Hors Zack) – Premiehengst – Grand Prix
Freundschaft (v. Florencio) – Grand Prix
Franklin’s Love PS (v. Franklin) – Premiehengst
Jazzmate (v. Jazz) – ggk Oldenburg – Grand Prix
Wil je graag een keertje kennismaken of heb je verdere vragen? Je mag me steeds contacteren voor meer info op +32 471 04 23 96 .
Video’s:
- https://youtu.be/k-9F3E6iafc
- https://youtu.be/1lz6T3CLQyw