Usha is een 5j merrie uit een heel talentvolle bloedlijn. Haar vader Le blue diamond springt op werelds hoogste niveau 1m70 terwijl Usha’s moeder ook het 1m40 paard Secret star gaf, dewelke Usha’s zus is. De zus van de moeder van Usha springt 1m60 als ook een ander zus springt 1m40. Dit maakt(e) Usha enorm geschikt voor de fokkerij, waardoor ze ook reeds een veulen aan de voet gehad heeft, dewelke nu uitgroeit tot een groot, chique paard met een erg fijn karakter.
Usha beende door haar leergierige en looplustige karakter snel bij en springt momenteel fijn niveau 1m op wedstrijd.
Ze was van begin af aan niet kijkerig en van weinig onder de indruk. Ze schrikt zelden en springt simpel hekjes, waterbakjes enzoverder… Ze heeft een werkwillig karakter met looplust die ze wel fijn laat beheren, maar is door haar jonge karakter het meest geschikt voor een eigenaar die ervaring heeft met jongere paarden.
Ze loopt heel gemakkelijk nageeflijk en heeft een erg zachte mond met een plastic trensje.
Ze springt in het parcours spontaan haar galopwissel.
Ook op buitenrit is ze van niets onder de indruk en is ze erg braaf.
Dit in combinatie met het feit dat ze hoog in de bloedvoering zit, zou haar ook geschikt maken voor eventing.
Usha is gemakkelijk te laden, braaf te hanteren, wassen, bij smid, dierenarts…
Onlangs ontwormd en ingeënt.
Wij kochten haar van de fokker, die ook het veulentje nog in haar bezit heeft. Wij kochten Usha met oog op verdere training en verkoop. Dit is dan ook de reden dat ze te koop wordt aangeboden. Geen enkele vorm van gebrek oid aanwezig. Ze is bij aankoop gekeurd RX + klinisch en geheel goed gevonden voor sport en fokkerij.
Stuur bij interesse gerust even een berichtje/ doe telefoontje, zodat we een idee krijgen over wat je precies zoekt en wat je ervaring is. Zo kunnen we meekijken of Usha een mogelijke match is. Indien niet, laten we Usha ook niet onnodig proberen uit welzijn voor paard en ruiter.